Duża uważność,empatia i wrażliwość na drugiego człowieka.Jestem bardzo zadowolona,zwróciłam się do pani Patrycji z problemem, który po kilku sesjach terapii okazał się być nie taki straszny.Jalie to niesamowite,że drugi człowiek może tak zmienić nasze spojrzenie nas samych.Dziękuję:)

Adrianna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *